kontakt1

„Delicje Oławskie” powstały w 2008 roku. Od momentu powstania lodziarni z każdym rokiem doskonalimy swoje umiejętności, biorąc udział w kursach, szkoleniach, warsztatach cukierniczych i lodziarskich. Produkcja dobrych, tradycyjnych lodów to bowiem sztuka.

Oferta ���Delicji Oławskich” jest bardzo urozmaicona. Produkty tu używane są naturalne, świeże i najwyższej jakości, czasem sprowadzane z różnych stron Europy. Receptury opracowane zosta��y przez najlepszych włoskich technologów lodziarskich. Jednym z nich jest Rafaele Derosa, który regularnie dogląda jakości naszych lodów. Dzięki nim możemy pochwalić się 60 smakami lodów, począwszy od kremowych, delikatnych, a na orzeźwiających sorbetach, produkowanych z najwyższej jakości polskich owoców kończąc. Każdego roku staramy się wprowadzać do menu nowe smaki. Sztuką jest bowiem zabawa ze składnikami i fantazyjne łączenie ich smaków.

Oprócz lod��w w ���Delicjach Oławskich” delektować się można wieloma rodzajami kaw, koktajli i mro��onych herbat. Ich receptury opracowa�� sam mistrz baristów w Polsce.

kontakt2

kontakt3

Aby urozmaicić i poszerzyć ofertę lodziarni, w 2011 roku rozpoczęliśmy współpracę z najlepszą cukiernią w powiecie oławskim ��� „Tortissima Kopalina”. Posiada ona tradycję wypiekania ciast opartych na własnych pomysłach i recepturach. W naszej ofercie umieścili��my ponad 40 smaków tort��w i niezliczoną ilość ciast. Polecamy również wypieki na specjalne okazje – Walentynki, Dzień Kobiet, Halloween i inne.